Ekibimiz

Sezai Kaya Consulting

CAN DURMUŞ

1993 İstanbul doğumlu olan Can DURMUŞ, ilk orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. 2014 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret bölümünde önlisans eğitimini, 2016 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Çalışma hayatına 2014 yılında Alatlı Gümrük Müşavirliği’nde ihracat müşteri temsilcisi olarak adım atan DURMUŞ, ihracatta beyanname hazırlanması sürecinden lojistik organizasyonuna, gümrük işlemlerinin yürütülmesi sürecinden müşterilerin ilgili kurumlar nezdinde temsil edilmesine kadar ihracata ilişkin tüm aşamalarda görev almıştır.

2018 yılı Gümrük Müşavir Yardımcılığı yazılı sınavında başarılı olarak Gümrük Müşavir Yardımcısı olmaya hak kazanan DURMUŞ, 2019 yılında TGM Gümrük Müşavirliği bünyesinde İhracat Uzmanı olarak katılarak, şirketin ihracat operasyonlarını organize etmiş, ihracata ilişkin dosyaların iç denetimini gerçekleştirmiş, müşterilerden gelen sorulara danışmanlık hizmeti vermiştir.

2021 yılı sonunda katıldığı Sezai KAYA Denetim, Eğitim ve Dış Ticaret Danışmanlığı bünyesinde Gümrük Müşavir Yardımcısı/Denetçi olarak çalışma hayatını devam ettirmektedir.

can-durmus